איך משתמשים בויברטור כמו מקצועניות.ים: המדריך לה ולו

תמיד בטלויזיה זה נראה כל-כך וכיף, ואבל האמת היא שלא כולם.ן יודעות.ים איך משתמשים בויברטור. בשביל זה אנחנו כאן
איך משתמשים בויברטור

בסרטים זה תמיד נראה מדהים, אבל בתכל'ס – איך משתמשים בויברטור כדי להגיע לאורגזמות כאלה שמרעידות את כל הגוף?

אספנו כמה טיפים לשימוש נכון בויברטור, אבל האמת היא שבגדול העניין הוא להקשיב לעצמך. יש המון סוגים של ויברטורים ועוד יותר מינים, סוגים וגזעים של א.נשים – וכל אחת.ד שונה.

אז קבלו כמה טיפים איך משתמשים בויברטור כדי להגיע לאורגזמות ה-כ-י מטורפות שרק אפשר.

איך משתמשים בויברטור? לאט ובזהירות

עדיף להכיר את הויברטור שלך, ועדיף לעשות את זה לאט. בקיצור, את הויברטור החדש שלך עדיף להתחיל להכיר בעדינות, כדי להבין איך הגוף שלך זורם איתו.

לכן תמיד מומלץ להתחיל עם עוצמת הרטט החלשה ביותר, ומשם לאט לאט להעלות את העוצמה. חוץ מזה, כדאי גם להחדיר אותו בקצב המתאים ובזווית שמתאימה לך.

לא מעט ימליצו גם לעשות את השימושים הראשונים בויברטור לבד, בלי פרטנר.ית נוסף.ת. אנחנו יכולים להתחבר מאוד לעצה הזאת, כי רק לבד אנחנו יכולות.ים להקשיב באמת לגוף שלנו.

לא לשכוח סיכוך

לדעתנו תמיד כדאי להתנסות בויברטור חדש עם חומרי סיכוך, ואנחנו תמיד בעד כזה שמבוסס על מים. חומר הסיכוך יסייע להחדרת הויברטור בצורה נעימה יותר – ואנחנו מעדיפות.ים שיהיה נעים, לא?

טיפים לשימוש בויברטור לנשים

אוקי, דיברנו על הקצב המתאים ודיברנו על חומרי סיכוך – איך משתמשים בויברטור בפועל? אנחנו אוהבות.ים להתחיל באיזור של שיער הערווה, ולאט לאט להעביר אותו על השפתיים, הדגדגן ולראות איך הגוף שלנו מגיב לויברטור.

רק לאחר מכן, כשהיכרנו קצת יותר והפכנו לחברים טובים, אפשר להחדיר את הויברטור אל הנרתיק.

בהתחלה אנחנו מעדיפות.ים בלי להפעיל את הרטט כלל, ורק אחרי שהתחלנו להבין איך הויברטור משפיע עלינו – להפעיל את מצב הרטט.

איך להשתמש בויברטור לגברים

שמירה על היגיינה ובטיחות

עד עכשיו דיברנו על איך משתמשים בויברטור במיטה, עכשיו הגיע הזמן לדבר קצת על המסביב. חשוב מאוד לנקות את הויברטור על פי ההוראות שמצורפות אליו.

בשורה התחתונה, מדובר בחפץ שנכנס לאיברים אינטימיים ורגישים ללכלוכים ולזיהומים. לכן מומלץ גם לחטא אותו לאחר השימוש בעיקר אם יותר ממישהי.ו אחד.ת משתמש.ת בו.

חשוב גם לקרוא את הוראות הבטיחות והשימוש של הויברטור החדש שלך. מעבר לענייני הבטיחות, החשמל וההיגיינה, יכול להיות שיהיו שם טיפים שיתבלו את השימוש בו.

אנחנו גם ממליצות.ים לבדוק שהויברטור החדש שלך עמיד למים – כי זה עולם אחר לגמור במקלחת. תנסו ותגידו לנו תודה.

זה המדריך הקצר שלנו לאיך משתמשים בויברטור, גם לנשים וגם לגברים. מאמינות.ים שהוא עזר קצת למי שצריך.ה. אנחנו ב-LoveToys נשמח לשמוע מכם.ן עוד טיפים ועצות.

אם יש לכן.ם – כתבו אותם כאן בתגובות.