ניסיתי שמן קנאביס בפות. זה כל מה שאני זוכרת, דוקטור

אחת מחברות "צעצועים של אהבה" ניסתה שמן קנאביס בפות. היינו אומרות שהיא חזרה לספר, אבל האמת שהיא פשוט בחרה לקחת יום חופש - וזה אומר הכל
שמן קנאביס בפות

מרחתי שמן קנאביס בפות. אפילו עכשיו שאני כותבת על זה, אני מרגישה שזה הזוי. אבל כן – זה קרה. ואחרי שגיליתי איך זה מרגיש, ברור לי שהולכות להיות עוד הרבה פעמים כאלה.

כבר המון שנים שמעתי על הרעיון הזה, כשהייתי צעירה יותר לא הצלחתי להשיג. כשהתבגרתי, כבר הפסקתי לעשן סמים אז גם הרעיון של למסטל את הכוס שלי הלך ונעלם לו.

ערב אחד קפצה אלי אחת החברות הטובות שלי, והושיטה לי שקית קטנה. "קחי. זה בשבילך", היא אמרה, "את ח-י-י-ב-ת לנסות את זה".

הצצתי לתוך השקית, וראיתי בקבוקון קטן. מהר מאוד הבנתי שאנחנו לא הולכות להשתכר, אז הסתכלתי על חברה שלי במבט שואל.

"ניסית פעם שמן קנאביס בפות?" היא שאלה אותי עם חיוך ממזרי. "תקשיבי, אני לא מאמינה שעד היום חשבתי שוויד אמור להיכנס לגוף רק דרך הפה".

מפה לשם, החברה חזרה לבית שלה, ואני נותרתי עם הבקבוקון הקטן ביד. "ער?" סימסתי לחבר, "אני צריכה את עזרתך".

כשהגיע הבחור, סיפרתי לו על השמן ואמרתי לו שאני רוצה לנסות. אז ניסינו.

אני יודעת שנהוג לומר שאי אפשר להתמכר לקנאביס, אבל פאק איט. אני לא רוצה שאף אחד, אף אחת ושום דבר יתקרב לכוס שלי לפני שמרחתי שמן קנאביס בפות אפילו עוד פעם אחת בחיים שלי.

זה לוקח קצת זמן עד שמרגישים משהו, וכשמתחילים להרגיש – ההרגשה לא ברורה. מצד אחד, כל הוגינה שלי היתה רדומה יותר. מצד שני, היא שמחה מאוד לקבל אורחים ולשחק עם חברים.

מכירים את ההרגשה הזאת שאתם יושבים מסטולים עם חברים, והבדיחות הרבה יותר מצחיקות, האוכל הרבה יותר טעים ובאופן כללי הרבה יותר כיף?

אז אותו דבר, אבל במקום על הספה – בפות. במקום חברים – אממ.. נו טוב, חברים. במקום בדיחות ואוכל – סקס ומשחקים.

הכל פשוט הפך להיות יותר טוב.

הכל היה נעים יותר, עדין יותר. כל מיני נקודות ועוצמות שפחות אהבתי לפני כן – היו מדהימות עכשיו. בשורה התחתונה, אני חושבת שזה הדבר שהפות שלי חיכה לו כל החיים.

לא רוצה לוותר של שמן קנאביס בפות

"נו, ניסית? איך זה היה?" שאלה אותי החברה יום אחרי שהביאה לי את השמן. חיכיתי רגע, נשמתי עמוק, ואמרתי לה את האמת המרה: "אני לא חושבת שבא לי לעשות שוב פעם סקס בלי שמן קנאביס בפות".

השמן הזה הוא מסוג הדברים שכדאי לחשוב טוב טוב אם אנחנו רוצות לנסות אותם. כי כמו שאומרות: וואנס ניסית שמן קנאביס בפות, לא תתפשרי על פחות.

האמת שאני לא יודעת אם יש מישהי שבאמת אומרת את זה, אבל ככה אני מרגישה.

מי מוכנה לוותר על כל התחושות המדהימות האלה שמציפות אותך בזכות השמן הזה? גלים של חום ורגש שזורמים ורוטטים מהפות אל כל הגוף, אורגזמות שמזכירות סצינות סקס בסרטים של האייטיז ומן אינטימיות עדינה ונעימה שלי עם כל הגוף שלי, כמו שמעולם לא היה לי לפני כן.

בשורה התחתונה, אם לא ניסיתן – רוצו לנסות. אני כבר לא מוכנה לוותר על זה.